کشت و صنعت بردیا
خانه / تجهیزات مرغداری / فروش لوازم و تجهیزات مرغداری نو و دست دوم ارزان قیمت در شیراز

فروش لوازم و تجهیزات مرغداری نو و دست دوم ارزان قیمت در شیراز

فروش لوازم مرغداری شیراز در نمونه های نو و دست دوم این تجهیزات از طریق نمایندگی باقیمتی ارزان تلاش دارد تا زیر مجموعه های خود را در این زمینه یاری کند. خرید و فروش لوازم های ضروری مرغداری و تجهیزات نو و دست دوم ( اتوماتیک ) در این مجموعه برای همگان فراهم گردیده است .

فروش لوازم مرغداری شیراز

خرید و فروش لوازم سالن های مرغداری و تجهیزات نو و دست دوم در شیراز

خرید و فروش لوازم های مرغداری و تجهیزات نو به صورت اتوماتیک برای مرغداری های خیلی خیلی بزرگ شیراز منجر به سرعت بخشیدن به کار، و پایین آوردن هزینه های شده است .

که نمونه ی دست دوم این تجهیزات منجر شده تا خیلی از سالن داران که می خواهند مرغداری خود را مجهز کنند و با مشکل مالی مواجه اند ، اقدام به تهیه ی این دستگاه های اتوماتیک ، ولی در نمونه ی دست دوم می کنند . و تجهیزات مرغداری خود را مطابق معیار های به روز با قیمتی به صرفه آماده می کنند .

فروش لوازم مرغداری شیراز

خرید و فروش لوازم های مرغداری نمونه ی دست دوم

در خیلی از موارد سالن دارانی که مدت کوتاهی است سالن خود را راه اندازی کرده اند  به خاطر دلایل خاصی مجبور به تعطیل کردن مرغ داری شان می شوند . و در این بین هستند مشتریانی که هزینه ی کافی برای راه انداختن مجموعه شان را نداشته ، و اگر اقدام به تهیه ی این دستگاه ها کنند ، بدون تردید یک مجموعه ی بسیار کامل و تست شده را با قیمتی فوق العاده برای خود رقم زده اند .

فروش لوازم مرغداری شیراز

خرید و فروش اینترنتی تجهیزات اتوماتیک مختص سالن های مرغداری

برای گرفتن اطلاعات بیشتر در این باره و تهیه ی تجهیزات مختص سالن های مرغ داری حتما حتما می بایست با کارشناسان فروش و مشاوران  این مجموعه ارتباط بر قرار کنید ، تا از نحوه ی عمل کرد دستگاه ها و مدل ها و قیمت های آن ها آگاهی پیدا کنید .

فروش لوازم مرغداری شیراز

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774681
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش تجهیزات مرغداری

ساخت و فروش تجهیزات مرغداری تمام اتوماتیک در شیراز

فروش تجهیزات مرغداری و ساخت لوازم کاملا مدرن و تمام اتوماتیک برای پرورش مرغ و …

کانال تلگرام