کشت و صنعت بردیا
خانه / سمپاش تراکتوری / فروش سمپاش پشت تراکتوری با کیفیت | ساده ترین راه خرید آن در کشور

فروش سمپاش پشت تراکتوری با کیفیت | ساده ترین راه خرید آن در کشور

در این نمایندگی، فروش سمپاش پشت تراکتوری با کیفیت، در مدل های لانس دار و بوم دار، به قیمت درب کارخانه انجام می شود. در بورس لوازم سمپاشی در این بازار آنلاین، انواع سمپاش پشت تراکتوری دست دوم را نیز می توانید با بهترین قیمت روز و ارزان تر از همه جا خریدار کنید. به جهت برخورداری از راهنمای خرید سمپاش مناسب برای نوع کاربری خود با مدیر فروش مجموعه تماس بگیرید.

فروش سمپاش پشت تراکتوری با کیفیت | ساده ترین راه خرید آن در کشور

ساده ترین راه خرید سمپاش پشت تراکتوری در کشور

ساده ترین راه خرید سمپاش پشت تراکتوری در کشورساده ترین راه خرید سمپاش پشت تراکتوری در کشور، همین مسیری است که شما اکنون در آن قرار گرفته اید. با خرید اینترنتی از این سایت معتبر فروش لوازم کشاورزی، که هم قیمت به صرفه ای دارد، و هم تنوع آن خوب است، سریعا به آنچه که لازم دارید دسترسی پیدا می کند.
از انواع سمپاش ها نه تنها برای سمپاشی بلکه برای پاشیدن محلول های تقویت کننده نیز استفاده می شود.
و چون به صورت یکنواخت محلول سم و یا تقویت کننده را در محیط پخش می کند، و سرعت سمپاشی محیط را تا ۷ برابر افزایش می دهد و تعداد نیروی کار لازم را کاهش می دهد. و در نتیجه هزینه کار را نیز کم می کند.
بنابراین داشتن این وسیله برای هر کشاورزی به جهت تسهیل امور مربوط به کشاورزی و باغداری بسیار مناسب خواهد بود.
و می توانید با اقدام به خرید اینترنتی این وسیله که ساده ترین راه خرید آن است، زراعت و باغات خود را به سادگی ایمن سازی و به نوعی بیمه کنید.

راهنمای خرید سمپاش پشت تراکتوری با کیفیت بالا

راهنمای خرید سمپاش پشت تراکتوری با کیفیت بالابسیاری از کسانی که به تازگی برای خرید سمپاش اقدام می کنند به برخی اطلاعات نیاز دارند. این اطلاعات به طور کلی در یک دفترچه راهنما همراه با دستگاه خریداری شده ارائه خواهد شد.
در این دفترچه راهنمایی لازم جهت استفاده ارائه شده است و در مورد راهنمای خرید سمپاش پشت تراکتوری با کیفیت بالا و قیمت مناسب معمولا چیزی گفته نمی شود.
بنابراین تازه کاران این عرصه نیاز به مشاوره های دقیق و دلسوزانه خواهند داشت. تا بتوانند با بودجه ای که در توان دارند نوع سمپاش متناسب با کاربری خود را به راحتی خریداری کنند.
برای برخورداری از یک راهنمایی دقیق و صادقانه با مشاور فروش تماس بگیرید. بهترین اطلاعات محصولات این بازار را دریافت و آگاهانه خرید کنید.

فروشندگان سمپاش پشت تراکتوری در کشور

فروشندگان سمپاش پشت تراکتوری در کشورفروشندگان سمپاش پشت تراکتوری در بورس لوازم سمپاشی، عمده فعالیت خود را در زمینه فروش انواع سمپاش و قطعات و لوازم جانبی این محصولات دارند. که این لوازم جانبی عبارتند از:

 • لانس
 • پمپ
 • موتور
 • شیلنگ
 • نازل
 • باتری

این لوازم از قطعات قابل تعویض انواع سمپاش هستند که در انواع سمپاش ها می توانند مورد استفاده قرار گیرند.
در بین این قطعات نازل سمپاش از قطعات مهم این وسیله است. که در دو مدل بادبزنی و مخروطی وجود دارد. فروش نازل سمپاش به صورت عمده و کارتنی در این مرکز فروش در کنار سایر لوازم سمپاشی، انجام می شود.

عوامل موثر در قیمت گذاری سمپاش پشت تراکتوری در کشور

عوامل موثر در قیمت گذاری سمپاش پشت تراکتوری در کشورعوامل متعددی در قیمت گذاری سمپاش توربینی پشت تراکتوری موثر هستند. مهمترین عامل نوع و عملکرد این وسیله می باشد. انواع سمپاش ها عبارتند از:

۱٫سمپاش پشت تراکتوری کششی: با ظرفیت های ۱۰۰۰، ۱۵۰۰ و ۲۰۰۰ لیتری.

 • توربین دار باغی یا اتومایزر
 • سمپاش کششی بالدار
 • کششی توربین دار زراعی
 • کششی توربین دار زراعی باغی

۲٫سمپاش پشت تراکتوری سوار شونده: با ظرفیت ۲۰۰، ۴۰۰، ۶۰۰ و ۷۰۰ لیتری.

 • سوار شونده بالدار
 • سوار شونده توربین دار باغی
 • سوار شونده توربین دار زراعی

هر کدام از این نوع سمپاش ها قیمت های متفاوتی دارند. مخازن سم این وسیله ها نیز از جنس های مختلف گالوانیزه و پلی اتیلن ساخته شده است، که قیمت آنها را از یکدیگر متمایز می کند.
البته قیمت سمپاش پشت تراکتوری درخشان و یا هر برند دیگری در این مرکز فروش، بسیار مناسب و برای خریدار مقرون به صرفه خواهد بود.

نمایندگی فروش سمپاش پشت تراکتوری در کشور

نمایندگی فروش سمپاش پشت تراکتوری در کشورتنها نمایندگی قابل دسترس آسان در زمینه فروش سمپاش پشت تراکتوری در سراسر کشور همین سایت معتبر است. که انواع سمپاش بوم دار درخشان را با قیمتی مناسب در کنار دیگر برند های پرطرفدار این دستگاه در بازار عرضه می کند.
در کنار انواع سمپاش قطعات جانبی وابسته را نیز می توانید از طرق همین نمایندگی به سادگی و با قیمت مناسب خریداری کنید.
برای برخورداری از زراعتی سالم و بدون آفت و نیز سود دهی بیشتر باغات و زمین های کشاورزی، در تمام مناطق حاصلخیز کشور از جمله روستاهای دور و نزدیک این وسیله با بهترین قیمت تهیه و استفاده کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774681
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سمپاش پشت تراکتوری

قیمت سمپاش پشت تراکتوری ۴۰۰ لیتری بوم دار

قیمت سمپاش پشت تراکتوری با مخزن فایبر گلاس، با گنچایش مخزن ۴۰۰ لیتری و بالاتر، …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام