کشت و صنعت بردیا
خانه / آبخوری مرغداری / فروش آبخوری مرغ و تجهیزات و لوازم مرغداری دست دوم

فروش آبخوری مرغ و تجهیزات و لوازم مرغداری دست دوم

برای احداث سالن مرغداری باید انواع تجهیزات و لوازم آن مانند آبخوری و دانخوری مرغ را خریداری نمود. این تجهیزات هم به صورت نو از کارخانه و هم به صورت دست دوم برای فروش وجود دارند. فروش آبخوری مرغ و تجهیزات و لوازم ساده یا اتوماتیک مرغداری در نمونه های نو، یا دست دوم در فروشگاه های عرضه لوازم مرغداری در اینترنت دایر می باشد. و این امکان را برای خریداران انواع مختلف تجهیزات مرغداری فراهم می سازد تا، قبل از خرید، با تمامی نمونه ها رو به رو شده، و با کارآیی هر یک را به بهترین شکل ممکن آشنا شوند.

فروش آبخوری مرغ

بهترین قیمت فروش آبخوری و دانخوری مرغ دست دوم در مرغداری را از کجا تهیه کنیم

آبخوری را می توان یکی از ضروری ترین لوازم در مرغداری برشمرد. که در دهه های پیش نمونه های مختلفی از آبخوری را در سالن های مرغداری مورد استفاده قرار می دادند. ولی هر کدام مشکلاتی را با خود به همراه داشت. به این منظور که با پخش شدن آب در سالن امکان بروز برخی مریضی ها برای پرندگان وجود دارد.

آب و دانه از جمله مواردی می باشد که در رشد پرندگان تاثیرات بسیاری را به همراه دارد. در حال حاظر فروش آبخوری مرغ در نمونه های کاملا اتوماتیک، یا ساده، درصد بالایی از مشکلات را از میان برداشته، و سبب بالا رفتن راندمان پرورش مرغ، و پرندگان دیگر در سالن ها شده است.

فروش آبخوری مرغ

لوازم و وسایل مرغداری دست دوم در دیوار

در برخی موارد افرادی هستند که به دلیل بروز برخی مشکلات اقدام به جمع آوری تجهیزات، و لوازم مرغداری خود کرده اند، و به معرض فروش گذاشته اند. حال افرادی که قصد راه اندازی سالنی کاملا مجزا را دارند و توان مالی کافی را ندارند، می توانند با قیمتی کاملا مناسب تمامی این لوازم را در اختیار بگیرند. برخی از این لوازم و وسایل مرغداری دست دوم را می توان از طریق برنامه دیوار تهیه کرد. ولی در حالتی بهتر این است که با مرجع فروش آن به صورت مستقیم ارتباط برقرار کرد.

فروش آبخوری مرغ

راه اندازی سالن مرغداری پر بازده و موفق با تجهیزات دست دوم

برای راه اندازی یک سالن مرغداری موفق و پربازده، باید ابتدا شرایط و محیطی مناسب برای پرورش مرغ ایجاد کنیم. مرغ ها برای پرورش و رشد خوب باید در محیطی با دما و رطوبت مطلوب قرار گیرند و همچنین تغذیه و ابرسانی به ان ها به خوبی انجام شود. لازمه ی ایجاد شرایط فوق، وجود تجهیزاتی است که در زیر ان ها را نام میبریم.

 • سیستم های سرمایشی و گرمایشی برای ایجاد دمای مناسب
 • وجو سیستم تهویه ی هوا
 • دماسنج جهت اطلاع از دمای سالن
 • رطوبت سنج برای اعلام رطوبت هر لحظه ی سالن مرغداری
 • تایمر
 • دستگاه جوجه کشی
 • دانخوری و آبخوری مناسب

تمامی لوازم بالا برای احداث یک مرغداری موفق و پر بازده ضروری میباشد.

فروش آبخوری مرغ

قیمت آبخوری مرغداری و انواع آن

آب باید به صورت یکسان و مناسب و به اندازه دز اختیار مرغ ها قرار گیرد. به گونه ای که از دهیدراته شدن و کم اب شدن بدن مرغ ها جلوگیری شود.

انواع آبخوری ها شامل موارد زیر است:

 • آبخوری های دستی
 • آبخوری ناودانی
 • آبخوری زنگوله ای
 • آبخوری نیپل

فروش آبخوری مرغ

خرید لوازم مرغداری و به صرفه ترین راه آن

تمامی لوازم و تجهیزاتی که برای مرغداری لازم است توسط کارخانه های تولید کننده ی تجهیزات مرغداری طراحی و تولید میشوند و در اختیار مصرف کنندگان قرار میگیرند. روش های خرید متعددی وجود دارد. خرید مستقیم از کارخانه ها یکی از آن روش های به صرفه است که به دلیل وجود نداشتن واسطه در این روش این تجهیزات با قیمت کمتری به فروش خواهند رسید. خرید از اینترنت هم گزینه ی خوبی است زیرا امکان مشاوره و مقایسه در این روش برای شما فراهم است. همچنین خرید این تجهیزات به صورت دست دوم هم امکان پذیر است که در این روش ابتدا باید از سلامت کامل آن تجهیزات اصمینان یابید.

فروش آبخوری مرغ

فروش لوازم مرغداری دست دوم در اصفهان

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تمامی لوازم مرغداری و راه اندازی یک مجموعه، می بایست با مدیران فروش مجموعه بزرگ بردیا کشت، از طریق سایت های اینترنتی ارتباط برقرار کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774681
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید انواع آبخوری

خرید انواع آبخوری نیپل در تجهیز مرغداری

خرید انواع آبخوری نیپل در تجهیز مرغداری مکاتیزه تاثیرات بسزایی به همراه دارد. گوشت مرغ …

کانال تلگرام