کشت و صنعت بردیا
خانه / سمپاش پشت تراکتوری / سمپاش پشت تراکتوری | خرید و فروش آن در اندازه های مختلف در کشور

سمپاش پشت تراکتوری | خرید و فروش آن در اندازه های مختلف در کشور

سمپاش پشت تراکتوری یکی از بهترین انواع سم پاش های مورد استفاده در جهان است که در انواع سوار شونده ،کششی و خود کششی با خود گردان موجود می باشد. از انواع سم پاش های پشت تراکتوری، نوع سوار شونده در ایران رایج بوده که توسط اتصال سه نقطه به تراکتور متصل می شود. در کشورهای پیشرفته به علت تسطیح کامل مزارع ، عرض بوم سم پاشی به ۴۰ متر تیز می رسد اما در کشور ما به دلیل عدم تسطیح مزارع عمدتا از بوم های ۸ متری استفاده می شود . راندمان سمپاش های پشت تراکتوری با بوم های مختلف در شرایط کشور ما ۱۰ تا ۱۵ هزار هکتار در روز می باشد.

سمپاش پشت تراکتوری

 

خرید و فروش سمپاش پشت تراکتوری در کشور

خرید و فروش سمپاش های پشت تراکتوری در کشور در سایز ها و اندازه های مختلف انجام می شود . برای خرید این محصولات شما می توانید به نمایندگی سمپاش موتوری مراجعه کنید و محصول مورد نیاز خود را خریداری کنید . در این مراکز علاوه بر سمپاش های نو  و جدید سمپاش پشت تراکتوری دست دوم نیز به فروش می رسد.

سمپاش پشت تراکتوری

تولید سمپاش پشت تراکتوری در اندازه های متنوع

شرکت های زیادی  به منظور طراحی و تولید انواع ادوات مبارزه با آفات و بیماری های گیاهی و سمپاش های پشت تراکتوری  کشاورزی در ایران تاسیس گردیده است .متخصصان این شرکت  ها با تجربه و تخصص خود بهترین و بروزترین محصولات در زمینه حفاظت گیاهان را طراحی و تولید می نمایند .محصولات این شرکت ها دارای استاندارد ماشین های کشاورزی بوده و کیفیت آنها مورد تایید مرکز توسعه ی مکانیزاسیون وزارت جهاد کشاورزی قرار گرفته است.

دوام ، کارایی ، کیفیت وخدمات پس از فروش از اصول کاری مدیران شرکت توسعه صنعت وکشاورزی می باشد.مدیران متخصص در بسیار از این شرکت ها سابقه تولید ۲۰۰۰۰ دستگاه انواع سمپاش های پشت تراکتوری در ایران وصادرات بیش از ۲۰۰۰ دستگاه سمپاش به کشورهای مختلف را دارند. طراحی و تولید قالب های مخازن حجیم پلی اتیلن از جمله مخازن سمپاش های کشاورزی و محصولات پلی اتیلنی از دیگر فعالیت های این شرکت ها  می باشد .این شرکت ها سمپاش های پشت تراکتوری را در انواع و اندازه های مختلف تولید می کنند.

سمپاش پشت تراکتوری

راهنمای استفاده از سمپاش پشت تراکتوری

معمولا درسم پاش های پشت تراکتوری  نازل ها دو به دو همديگر را همپوشاني کرده و با پاشش يکنواخت سطح مزرعه را کاملا ًمي پوشاند. با انتخاب و استفاده از نازل مناسب، باد بردگي و تلفات سم کاهش يافته و تمام سطح گياه آغشته به محلول سمي مي گردد.نازل مهم ترين بخش يک سمپاش است و محلول سمي از آن خارج مي شود.

نازل بايد بتواند تا محلول را به خوبي به ذرات ريز تبديل کند.در هنگام خرید این محصولات راهنمای استفاده از سم پاش پشت تراکتوری نیز در پشت این محصولات چسبانده شده است.

سمپاش پشت تراکتوری

فروشندگان سمپاش پشت تراکتوری در کشور

سمپاش چیست ؟سم پاش وسیله ای است که مواد شیمیایی را در کاربردها، کاربری ها و مقیاس های مختلف اسپری می کند تا علاوه بر سرعت بخشیدن به عملیات پاشش سم باعث صرفه جویی و پخش بهتر سم در محل موردنظر گردند.فروشندگان سم پاش پشت تراکتوری در کشور این محصول را با قیمت های مختلفی عرضه می کنند.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت سمپاش درخشان به سایت این محصول مراجعه کنید.

سمپاش پشت تراکتوری

عرضه بدون واسطه سمپاش پشت تراکتوری در ایران

از کاربرد های  سمپاش تراکتوری :مراقبت از کودها، از بین بردن آفات، بیماری ها و جلوگیری از شیوع آن ها ،سم پاشی درخت ها، درختچه ها، خانه ها، گلخانه ها، مزارع و غیره.عرضه بدون واسطه سم پاش های پشت تراکتوری در ایران توسط نمایندگی های فروش این محصولات انجام می شود.

عرضه بدون واسطه این محصولات باعث می شود که این محصول با قیمت وافعی خود در بازار وجود داشته باشد. سمپاش توربینی پشت تراکتوری یکی از انواع مختلف این محصول است که در این نمایندگی ها به فروش می رسد.

سمپاش پشت تراکتوری

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774681
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده سمپاش پشت تراکتوری درجه یک | تهیه سریع و ارزان با کیفیت ترین آنها

خرید عمده سمپاش پشت تراکتوری درجه یک به وسیله ی کارخانجات سازنده در تمام نقاط کشور انجام می شود، کارخانجات انواع سمپاش دستی و موتوری را تولید می کنند و آن را به

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام