کشت و صنعت بردیا
خانه / دانخوری مرغداری / دانخوری اتوماتیک در بازار | لیست قیمت فروش تجهیزات مرغداری در کشور

دانخوری اتوماتیک در بازار | لیست قیمت فروش تجهیزات مرغداری در کشور

دانخوری چیست و در کجا مورد استفاده قرار می گیرد؟ دانخوری اتوماتیک در بازار یکی از تجهیزات مرغداری ها هستند که در کشور از فروش بالایی برخوردارند. این نوع تجهیزات انواع مختلفی داشته و در مدل های دستی، نیمه اتومات و اتوماتیک موجود می باشند. دانخوری های اتوماتیک در بازار از قیمت بالاتری نسبت به دیگر مدل های آن برخوردار می باشند. فروش این مدل محصول در کشور ایران به دلیل کارایی آسان آن بیشتر بوده و مورد توجه مرغداران قرار دارد. معمولا مرغداری های بزرگ از این نمونه دانخوری استفاده می کنند. جهت تهیه لیست قیمت فروش انواع تجهیزات مرغداری مانند دانخوری و آبخوری در برندهای متفاوت بهتر است به یکی از فروشگاه های فعال در این زمینه مراجعه کنید. 

دانخوری اتوماتیک در بازار | لیست قیمت فروش تجهیزات مرغداری در کشور

لیست قیمت فروش دانخوری اتوماتیک در کشور

لیست قیمت فروش دانخوری اتوماتیک در کشورآیا از لیست قیمت فروش دانخوری اتوماتیک در کشور ایران اطلاع دارید؟ همانگونه که می دانید قیمت دانخوری دستی نسبت به دانخوری اتومات ارزان تر است اما کارایی آن بهتر و بیشتر می باشد. لذا برای سهولت در دان دادن به طیور اکثرا از نوع اتوماتیک این محصول خریداری می کنند. لیست قیمت این نوع محصول را طبق برند و مارک آن ها مشخص می شود. معمولا در کشورهای پیشرفته از دو نوع دانخوری های زیر در مرغداری ها استفاده می شود:

  • زنجیری
  • حلزونی

فروش عمده دانخوری اتوماتیک در ایران

فروش عمده دانخوری اتوماتیک در ایراندر ایران انواع دانخوری های اتوماتیک و دستی توسط گروه های صنعتی تولید می شود. مرغدارانی که دارای مرغداری های بزرگی هستند بهتر است نوع اتومات آن را خریداری کنند. فروش عمده تجهیزات مرغداری توسط گروه های تولید کننده انجام می شود. خرید دانخوری مرغ به صورت عمده در سراسر ایران امکان پذیر است.

قیمت عمده آن ها را می توانید از نمایندگی های فروش آن تهیه کنید. دانخوری ها یکی از تجهیزات و لوازم مهم در مرغداری ها محسوب می شوند که با توجه به طرحی که دارند قیمت های مختلفی خواهند داشت. 

تولید دانخوری اتوماتیک از بهترین اجناس در کشور

تولید دانخوری اتوماتیک از بهترین اجناس در کشورلوازم و تجهیزات مرغداری که توسط گروه های صنعتی در کشور تولید می شوند از بهترین اجناس و مواد اولیه ساخته شده اند. تولید این نمونه محصولات از لحاظ مزیت هایی که دارد در ایران افزایش یافته است. این مزیت ها عبارتند از:

  • کاهش کار کارگر
  • تنظیم آسان
  • بهبود ضریب تبدیل
  • بهبود عملکرد جوجه ها

این محصول دارای دسته بندی های مختلفی بوده که از جنس های محکم ساخته می شوند. تولید و پخش دانخوری اتوماتیک توسط برندهای مختلف انجام می شود. در کشور ما انواع سیستم های دانخوری مانند دانخوری اتومات و یا دانخوری های دستی نظیر دانخوری سطلی مرغداری تولید می شوند. 

کارخانجات تولید کننده دانخوری اتوماتیک

کارخانجات تولید کننده دانخوری اتوماتیکدر کارخانجات تولید کننده دانخوری ها، برای نوع اتوماتیک آن مدل های مختلفی نظیر زنجیری و بشقابی در نظر می گیرند. این نوع لوازم  تولید شده در مدل اتوماتیک یکی از تجهیزات پیشرفته مرغداری ها هستند که توسط کارخانجات تولید تجهیزات مرغداری از بهترین مواد اولیه تولید می شوند.

قیمت فروش این نوع تجهیزات بر حسب اندازه و قدرتی که دارند می تواند متفاوت باشد. استفاده از دانخوری های اتوماتیک باعث می شود که در مصرف انرژی صرفه جویی شود. کارخانجات تولید کننده دانخوری اتوماتیک این نوع تجهیزات را به گونه ای ساخته اند که کار کردن با آن ها بسیار آسان می باشد. مرغدارانی که می خواهند دمای محیط مرغداری کمتر شود بهتر است از این سیستم ها استفاده کنند. 

صادرات دانخوری اتوماتیک

صادرات دانخوری اتوماتیکهمانگونه که قبلا اشاره شد دانخوری اتوماتیک نسبت به انواع دیگر مزیت های بهتری دارد. این موضوع باعث شده که اکثر متقاضیان خارجی بهترین برندهای این نوع محصول را سفارش دهند. از این رو صادرات این نوع محصول به دلیل پیشرفته تر بودن افزایش یافته است.

قیمت دانخوری سینی نسبت به دانخوری اتوماتیک ارزان تر بوده و در روزهای ابتدایی پرورش جوجه ها استفاده می شود. علاوه بر دانخوری اتوماتیک، انواع تجهیزات مرغداری به دیگر کشورها صادر می گردد. در بازار نمونه های مختلفی از دانخوری ها ارائه می شوند که هر نوع دارای قیمت های گوناگونی است. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774681
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت عرضه دانخوری بشقابی مرغداری

شرکت عرضه دانخوری بشقابی مرغداری این محصول را در اختیار همه قرار داده است. این محصول در مدل های مختلفی وجود دارد و افراد زیادی به دنبال استفاده از آن هستند از م

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام