کشت و صنعت بردیا
خانه / سمپاش / خرید اینترنتی انواع سمپاش کشاورزی از دیجی کالا

خرید اینترنتی انواع سمپاش کشاورزی از دیجی کالا

انواع سمپاش را می توان در بازار آنلاین اینترنتی خریداری کرد. دیجی کالا از جمله روش های تهیه ی انواع دستگاه سمپاش کشاورزی به صورت خرید اینترنتی برای مزارع و زمین های کشاورزی می باشد.

انواع سمپاش

تعریف سمپاش

 سمپاش ها وسایلی هستند که برای سمپاشی مورد استفاده قرار می گیرند.انداره ی این سمپاش ها متناسب با نوع مصرف تغییر میکند.در واقع سمپاش ها با اندازه،شکل و ابعاد مختلف تولید و عرضه می شوند.

         انواع سمپاش

 سمپاش های کشاورزی متناسب با قدرت و کیفیتی و نوع مصرفی که دارند قیمت گذاری می شوند.و در بازار های آزاد به فروش می رسند اما برای داشتن خریدی بهینه و به صرفه اقتصادی می توان این دستگاه های مصرفی کشاورزی را با قیمت ارزان تر و متناسب با کیفیت واقعی تهیه کرد.

انواع سمپاش

سمپاش مناسب کشاورزی

 سمپاش هایی که برای کشاورزی و استفاده در حجم وسیع مورد مصرف قرار میگیرند به سمپاش های موتوری معروفند. با توجه به این این سمپاش های اندازه ی قطرات سم را به حد ۱۰۰میکرون می رسانند بهترین مورد برای سمپاشی در حجم های وسیع می باشد. معمولا حجم مخزن های این ابزار بین ۲۰تا ۲۳ لیتر می باشد. جنس مخارن این سمپاش های موتوری معمولا از پلاستیک است و به طور معمول می توانند پاسخگوی ۲الی۳هکتار از زمین زراعتی باشند و سمپاشی را در این حجم با یک مخزن انجام دهند.

انواع سمپاش

نکات ایمنی قبل از سمپاشی

 در ابتدا باید سم را از نظرسالم بودن آزمایش کنید. برای پیشگیری از آسیب های وارده به فردی که سمپاشی انجام می دهد باید یک سری مسائل را رعایت و از وسایل ایمتی مخصوص برای سمپاشی و پیشگیری از خطرات احتمالی استفاده  کنند. وسایل مورد نیاز برای سمپاشی شامل لباس کار،دستکش پلاستیکی،عینک دوره دار و ماسک می باشد.

انواع سمپاش

علاوه بر آن قبل سمپاشی باید نوع آفت و نوع سم مشخص شده باشد و به اطلاع فرد سمپاش برسد. بروشور سم به طور کامل مطالعه شود تا نکات ذکر شده کاملا مورد توجه قرار بگیرد و طبق همان نکات برای سمپاشی عمل شود. اما باید توجه داشته باشید که برای راحتی کار به هیچ وجه سموم را باهم مخلوط نکنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774681
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات انواع سمپاش ۲۰ لیتری ایرانی

از جمله محصولات صادراتی توسط صادرکننده های ایرانی به کشورهای خارجی، سمپاش 20 لیتری ایرانی می باشد که در سال های اخیر به دلایل متعددی از جمله استقبال فراوان مشتر

کانال تلگرام