کشت و صنعت بردیا
خانه / قفس مرغ / بزرگترین مرکز خرید و فروش قفس پرورش مرغ گوشتی در سال ۹۸

بزرگترین مرکز خرید و فروش قفس پرورش مرغ گوشتی در سال ۹۸

بزرگترین مرکز خرید و فروش قفس پرورش مرغ گوشتی با نظر به اینکه در سالی که گذشت میزان استقبال متقاضیان جهت خرید و راه اندازی مجموعه های مختلف در عرصه پرورش مرغ های گوشتی و تخم گذار رشد چشم گیری را در بر داشته، مراکز خرید و فروش لوازم و تجهیزات، به خصوص قفس، در نظر دارد تا در سال ۹۸ با ارائه بهترین خدمات به صورت مصتقیم از درب کارخانه به افرادی که در حال راه اندازی، یا ارتقاع مجموعه خود هستند در بحث مالی و کیفی، کمک شایانی را به آنها ارئه کند.

خرید و فروش قفس

بزرگترین مرکز خرید و فروش قفس

با نظر به اینکه یک مرغ از ابتدا تا مرحله برداشت می بایست به طور ثابت در قفس باشد، پس برای رسیدن به وزن مورد نظر، می بایست راحتی تمام از باب حرکت، دست رسی به آب، دان، و غیره برایش محیا باشد. پس فرآهم سازی یک چنین قفسی نیاز به تخصص ماشین ساز ماهر دارد. در این راستا بزرگترین شرکت های ساخت ماشین طیور در تهران، کرج، مشهد، و شیراز، با ارائه بهترین نوع قفس از باب قیمت، کیفیت، و استقامت در سال ۹۸ به رشد روز افزون این صنعت می اندیشند.

خرید و فروش قفس  خرید و فروش قفس

قفس پرورش مرغ گوشتی

طراحی مهندسی که در ساختار قفس پرورش مرغ گوشتی صورت گرفته، به گونه ای رونق گرفته که افراد بسیاری اقدام به استفاده از این قفس ها جهت بالا بردن سطح پرورش نمونه های مختلف طیور خود کرده اند. طراحی این قفس در بهترین حالت در ابعاد ۱۰۰ * ۱۰۰ می باشد. که برای بالا رفتن سطح استحکام آن، همین ابعاد به چهار قسمت ۵۰ * ۵۰ تقصیم می شود، تا فضای موجود توان نگهداری ۶ تا ۱۰ سر مرغ را تا وزن ۲/۵ کیلوگرم داشته باشد. و این ابعاد سبب می شود تا دست رسی به تمامی مرغهای داخل قفس راحت و در زمان کوتاه صورت پذیرد.

خرید و فروش قفس  خرید و فروش قفس

تذکر :

قبل از راه اندازی مجموعه، مشورت های لازم را با متخصصین ماشین ساز شرکت ( کشت و صنعت بردیا ) انجام داده، تا در نهایت بازدهی بالا را در کارنامه کاری خود نمایان سازیم.

خرید و فروش قفس

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774681
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قفس مرغ تخمگذار دست دوم | فروش باکیفیت ترین آنها زیر قیمت بازار در کشور

قفس مرغ تخمگذار دست دوم که برای پرورش انواع طیور کاربرد دارد را به قیمت ارزان تری در بازار به فروش می رسانند. سعی می شود در این بازار ها با کیفیت ترین نوع آن ها

کانال تلگرام